Kolorowe laptopy

Categories Laptopy

Dawniej laptopy produkowano tylko w wersjach czarnych i srebrnych. Dzisiaj rynek zdominowały konstrukcje produkowane w wielu różnych kolorach. Bardzo modny jest biały laptop, bo obecne czasy są czasami minimalizmu, w których biel odgrywa naprawdę ważną rolę. Jest wręcz podstawowym kolorem, w którym mebluje się większość pomieszczeń. Modne są też odcienie błękitu i szarości i to w przypadku zarówno mebli, jak i urządzeń.

Jaki kolor laptopa?

Laptopa można sobie kupić w naprawdę różnych kolorach. Najpopularniejsza jest czerń i srebrny. Aczkolwiek do tego dochodzą jeszcze szare laptopy oraz te w odcieniach czerwieni, niebieskiego, a także różu, a nawet zieleni. Niektórzy producenci wręcz specjalizują się w produkcji kolorowych laptopów. Ich konstrukcje zazwyczaj są proste i urządzenia te przeznaczone są raczej do przeglądania internetu i prostych prac niż do jakichś zaawansowanych zastosowań.

  • Biały laptop – wygląda pięknie i bardzo nowocześnie. Świetnie sprawdzi się w przypadku białego biura, jednakże bardzo będzie widać na nim każde zabrudzenie. Trzeba uważać na to, by stale zmywać z takiego laptopa ślady palców oraz kurz, które będą się mocno rzucać w oczy.
  • Srebrny laptop – będzie mniej brudzący od białego, niemniej jednak też możemy oczekiwać, że będzie widać ślady palców, szczególnie na modelach błyszczących.
  • Czarny laptop – będzie ponadczasowy. Czarna kolorystyka, bardzo często połączona ze srebrną, daje świetne efekty wizualne.
  • Czerwony lub niebieski laptop – będzie się z pewnością rzucał w oczy, gdziekolwiek go weźmiemy. Dlatego też jego zakup będzie świetnym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na unikalności. Nie sprawdzi się natomiast do zastosowań wizualnych, dlatego że będzie się zbytnio rzucał w oczy, a taka kolorystyka po prostu nie będzie pasowała do sztywnego, biurowego stylu. Niemniej jednak w branżach kreatywnych kolorowe laptopy mogą być odbierane bardzo dobrze.

Kolorowy notebook wcale nie musi być droższy od takiego zwyczajnego. W większości przypadków jego cena będzie podobna. Jednakże jeżeli zależy Ci na niecodziennym designie, to wcale nie musisz kupować takiego urządzenia. Teraz jest tak wiele skórek na laptopa, że Twoje urządzenie może wyglądać inaczej każdego dnia. Koszt skórki to kilkadziesiąt złotych, natomiast efekt, jaki dzięki temu uzyskamy, będzie zaskakujący.

Niecodzienną stylistyką cechują się również nowoczesne laptopy dla graczy. Często mają one mocne, wręcz drapieżne formy, co doskonale odpowiada idei grania. Jeśli poszukujesz czegoś nietypowego, to może warto postawić właśnie na taki model?

Dodaj komentarz